Kolekce

Úvod » Kolekce

Colorful Winter

Kolekce, byla inspirována dnešní dobou. Má povzbudit jejich nositelky v pozitivní smýšlení a vyzařovat tuto radost a dobro dál kolem sebe. Proto jsem i kolekci nazvala ,,Barevná zima'' a sestavovala ji z co nejzářivějších barev.

Při výběru materiálů jsme dbali, jako vždy na kvalitu a jedinečnost. Vybrali jsme pro Vás kašmír vyčesávaný z koz, kožešinu z lišky, kožešinu z králíka a tweed. 

Detailem, který u nás nikdy nemůže chybět, jsou komponenty IB vyráběné ze zirkonu. Umístěny jsou na všech modelech.

Objevuj v kolekci

Winter

Be my Valentine

Kolekce Valentýn vznikla s touhou usnadnit mužům jejich život. Gentlemani velmi často sáhnou po květině, bonboniéře či romantické večeři. Naším cílem bylo umožnit jim vybočit z davu. Ukázat, že mohou svou drahou polovičku překvapit trochu jiným, trvalejším způsobem.

Výběr materiálu byl zde jasnou volbou. Myslelo se na na ten slastný pocit dotyku látky připomínající lidskou pokožku. Právě hedvábný satén, který se dá přirovnat k "druhé kůži", je pro ložní prádlo tou nejlepší volbou. Jeho účinky jsou fascinující. Během chladných nocí materiál hřeje, naopak v teplejší klima látka není na Vašem těle cítit. Dále jsme přidali krajku ve tvaru stonků s lístečkem, která model jednoznačně posouvá esteticky výš. Kolekci představují dvě barevné kompozice, které vyzdvihují ikonické barvy našeho salónu - zlatá a černá. Elegantním doplňkem jsou semišové čelenky ručně zdobené krajkou a kamínky.

Objevuj v kolekci

Kolekce Valentine

Summer Holiday

Kolekce, byla inspirována létem a dovolenou. Má tak vyjadřovat lehkost, proměnlivost, originalitu a smyslnou rozevlátost. Vycházela jsem z motivů přírody, jako jsou rozkvetlé květy, palmy, ovoce a mnoho dalších extravagantních vzorů. Kolekci doplňují okázalejší modely, které se hodí i na formálnější příležitosti, jako večeře či oslavy.

Při výběru materiálu jsme dbali praktičnost. Látka měla mít vlastnosti, jako je nemačkavost a lehkost. Materiál, který při vyndání z Vašeho zavazadla pověsíte na ramínko, kde se během chvíle krásně vyvěsí, je pro tento účel, jako stvořený. Zároveň jsme se snažili, aby byl materiál velmi příjemný na omak a evokoval pocit dotyku hedvábí. Pro okázalejší modely byla zvolena scuba, která dokonale zdůrazňuje dámské křivky a je přirozeně přiléhavá postavě. Vzory si navrhujeme sami a necháváme tisknout na materiál, který si předem vybereme. Detailem, který u nás nikdy nemůže chybět, jsou komponenty IB vyráběné ze zirkonu. Umístěny jsou na všech modelech.

Kolekce je doplněna  dětskými modely, které jsou v souladu s jejich maminkou.

Objevuj v kolekci

Summer 2021
instagram logo facebook logo youtube logo